hellriders
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


strona sojuszu HELLRIDERS
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przedstaw się

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ikariamin
Admin
Admin
Ikariamin


Liczba postów : 92
Join date : 04/05/2009
Skąd : wiesz ?

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Przedstaw się   Przedstaw się I_icon_minitimeNie Maj 31, 2009 2:08 pm

Hejka, zakładam ten temat po to aby każdy z nas lepiej się poznał a na znak dobrych chęci zacznę pierwszy

Me imię to Krystian mam 20 lat Very Happy . Jestem sympatyczny uprzejmy kulturalny przynajmniej tak mi się wydaje hehe ^^.Jestem deejay'em
i grywam w radiach internetowych oraz piłkarzem amatorem, uczę się zaocznie w Liceum i w między czasie pracuję w sklepie internetowym (taki interes rodzinny xD). Oprócz zajęć które wymieniłem wyżej zajmuję się także rozległą i ścisłą historią, interesują mnie zagadnienia kulturalne i ich zwyczaje lecz najbardziej oddałem się czasą I i II wojny światowej (ulubiony okres). Mieszkam nad morzem w Kołobrzegu ( 25 - 27 lipca Polska stolica muzyki Trance i progressive). Słucham Electro, electro-house, house, techno,trance i jego wszystkie odmiany xD.
W Ikariam gram ogólnie tak od końca wiosny serwer Kappa lecz na serwerze Iota zacząłem w czerwcu Smile
No i to by było raczej na tyle Very Happy

Czekam na wasze autobiografie Smile
Powrót do góry Go down
https://hellriders.forumpolish.com
Grzesiek
Przywódca Akademii
Przywódca Akademii



Liczba postów : 105
Join date : 22/05/2009

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Re: Przedstaw się   Przedstaw się I_icon_minitimeWto Cze 02, 2009 2:29 pm

Na imię mam Grzesiek mam 14 lat.Smile Charakter zależy tylko od humoru (np:czasami jestem uprzejmy a czasem nie).Słucham tej samej muzyki co Krystian.Jestem uczniem gimnazjum.Interesuje mnie elektronika i wszystko z tym związane.Gram w każdą dyscyplinę sportu bo wszędzie mnie kumpel widzi i chce żebym tam był.Smile
To już chyba wszystko Very Happy
Powrót do góry Go down
 
Przedstaw się
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
hellriders :: Ogólnie :: SPAM-
Skocz do: